„ArtusLT“ užsiima įvairių kietųjų baldų namams gamyba ir minkštųjų baldų prekyba. Mūsų patyrusių darbuotojų komanda padės Jums pasirinkti baldus, sukuriančius išskirtinius, jaukius ir stilingus namus. Siūlome ne tik aukštos kokybės namų baldus, bet taip pat teikiame jų projektavimo, matavimo ir montavimo paslaugas. Jums nereikės atskirai ieškoti interjero projektuotojų ir baldų montuotojų, nes siūlome kompleksinį paslaugų paketą atsižvelgdami į Jūsų individualius poreikius. Mūsų namams skirtų baldų asortimentą sudaro prieškambario, virtuvės, vonios, miegamojo, svetainės, darbo, jaunuolio ir vaikų kambario baldai. Turime, ką pasiūlyti tiek klasikinio, tiek modernaus stiliaus gerbėjams. Gaminame baldus pagal individualius užsakymus, todėl su mūsų gaminiais galėsite sukurti išskirtinius namus.

Aukšta kokybė, funkcionalumas, ergonomiškumas, modernumas ir estetika yra pagrindinės „ArtusLT“ siūlomų gaminių savybės. Mūsų dizaino sprendimai padės sukurti patogius ir gražius namus, į kuriuos visada norėsis grįžti ir juose jaukiai leisti laiką. Norite apstatyti baldais naujai įsigytą erdvų šeimos būstą – mes Jūsų paslaugoms. Siūlome išskirtinio dizaino funkcionalius baldus bet kokios paskirties kambariams. Mūsų komanda parenka prie Jūsų namų dizaino priderintą sprendimą. Visi „ArtusLT“ gaminiai yra skirti žmonėms, kurie nori gyventi stilingoje, patogioje ir jaukioje aplinkoje. Mūsų meistriškai suprojektuoti aukštos kokybės prieškambario, svetainės, virtuvės ar kitų namų patalpų baldai užtikrina optimalią formų ir funkcijų dermę.

Namų baldų asortimentą nuolat papildome atsižvelgdami į naujausias tendencijas baldų pramonėje. Nuo prieškambario baldų iki stilingo valgomojo ar virtuvės baldų komplekto – pasiūlysime puikų spalvų, faktūros ir formų derinį už patrauklią kainą. Mielai išvaduosime Jus nuo papildomų rūpesčių – visus baldus galime atvežti ir sumontuoti Jūsų namuose. Susisiekite su mumis ir įsitikinsite, kad „ArtusLT“ baldų ekspertų komanda yra nepamainomi pagalbininkai kuriant namų jaukumą ir stilių. Papasakokite, kokią aplinką norite sukurti savo namuose, ir pasiūlysime tinkamiausius gaminius pritaikydami juos Jūsų individualiems poreikiams. „ArtusLT“ ekspertų komanda kokybiškai, greitai ir už priimtiną kainą padės sukurti išskirtinio dizaino ir stiliaus namų erdvę.

Reikalinga konsultacija?

+370 (618) 13838

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta! Žinutės išsiųsti nepavyko. Bandykite dar kartą. Įveskite teisingą apsaugos kodą.