„Artus LT“ –  Esame inovatyvi įmonė, užsiimanti baldų gamyba ir projektavimu ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Jau daugiau kaip 10 metų siūlome savo klientams pilną paslaugų paketą – nuo idėjos iki jos pilno įgyvendinimo.

VERSLO FILOSOFIJA

Į savo darbą žiūrime atsakingai, todėl dedame maksimalias pastangas, siekdami užtikrinti kiekvieno mūsų gaminio kokybę. Tiek atrinkdami žaliavas, tiek gamybos etape itin griežtai kontroliuojame visų gaminių ilgaamžiškumą. Norėdami savo klientams pasiūlyti pačius moderniausius gaminius, juos nuolat tobuliname, atsižvelgdami į naujoves baldų dizaino srityje. Nuolat stebime baldų pramonėje vyraujančias tendencijas ir jas pritaikome savo veikloje.

KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

Visuomet siekiame teikti kokybiškas paslaugas, todėl nuolat tobuliname žinias, gamybos procesus bei diegiame inovacijas. Mūsų žinios ir daugiau nei 10 metų darbo patirtis leidžia pasiūlyti geriausius sprendimus renkantis iš plataus furnitūros bei medžiagų asortimento. Nuolatinis bendradarbiavimas su architektūros bei interjero dizaino specialistais įpareigojo kelti sau aukščiausius reikalavimus.

DIDŽIUOJAMĖS PROJEKTŲ ĮVAIROVE

Mūsų patirtis įvairiose paskirties projektuose, leidžia efektyviai panaudoti sukauptas žinias naujiems projektams. Visada pirmiausia atsižvelgiame į žmogaus poreikius atitinkančius gaminius. Įsiklausome, bendraujame, siekiame geriausio: aukštos kokybės, funkcionalumo bei stiliaus derinio jūsų namams ar verslui.

Mūsų baldų ekspertų komanda mielai atsakys į visus kilusius klausimus ir padės pasirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkančius gaminius. Tikimės, kad bendradarbiavimas su mumis pakeis jūsų gyvenimą plačiąja prasme: jis taps lengvesnis, patogesnis ir su dar daugiau įvairių potyrių ir patirčių.

Pasidalinkite savo vizija ir mes padėsime ją paversti realybe. Branginame ir mėgaujamės tuo, ką kuriame ir gaminame. Tikime, tuo ką darome.