„ArtusLT“ – inovatyvi įmonė, užsiimanti baldų gamyba bei prekyba ir projektuojanti interjerus. Savo klientams siūlome puikios kokybės baldus, skirtus biurams, viešosioms erdvėms ir namams. Siekdami užtikrinti visapusį aptarnavimą, teikiame visas paslaugas, susijusias su baldų ir prekybinės įrangos projektavimu, gamyba ir montavimu. Mūsų darbuotojai baldų gamybos srityje turi daugiau nei 10 metų darbo patirties, kuri suteikia galimybę įgyvendinti net pačias drąsiausias Jūsų interjero idėjas ir pasiūlyti individualius poreikius atitinkančius baldus, skirtus konkrečiai vietai. „ArtusLT“ baldai padės sukurti patogią, funkcionalią ir ergonomišką aplinką Jūsų biure, namuose ar bet kurioje kitoje erdvėje.

Visi mūsų gaminami baldai yra ergonomiški, funkcionalūs, kokybiški, modernūs ir estetiški. Baldų ergonomiškumas yra vienas svarbiausių veiksnių, lemiančių gerą savijautą po ilgos darbo dienos, veiklos rezultatus ir gyvenimo kokybę. Funkcionalumas yra ne mažiau svarbi baldų savybė, į kurią reikėtų atkreipti dėmesį, įrengiant tiek darbo, tiek viešąją, tiek namų erdvę. Gaminiai, kuriais prekiaujame, pasižymi funkcionalumu, užtikrinančiu išskirtinį patogumą juos naudojant pagal paskirtį. Taip pat visada stengiamės pasiūlyti daugiafunkcius sprendimus, idealiai pritaikytus Jūsų poreikiams. Dedame maksimalias pastangas, siekdami užtikrinti kiekvieno mūsų gaminio kokybę. Tiek atrinkdami žaliavas, tiek gamybos etape itin griežtai kontroliuojame visų gaminių kokybę, užtikrinančią ilgaamžiškumą ir patikimumą. Norėdami savo klientams pasiūlyti pačius moderniausius gaminius, juos nuolat tobuliname, atsižvelgdami į naujoves baldų dizaino srityje. Nuolat stebime baldų pramonėje vyraujančias tendencijas ir jas pritaikome savo veikloje. Siekiame užtikrinti, kad mūsų gaminami baldai patenkintų net pačius įmantriausius Jūsų estetinius poreikius ir optimaliai tiktų prie bendro patalpos interjero.

Visus užsakymus vykdome keliais etapais. Visų pirma, siekiame kuo geriau suprasti Jūsų individualius poreikius ir prioritetus. Atsižvelgdami į tai, kaip Jūsų prioritetai pasiskirsto tarp kokybės, kainos, funkcionalumo, ergonomiškumo ir estetiškumo, pasiūlome optimalų sprendimą už priimtiną kainą. Išpildydami individualius pageidavimus, projektuojame, gaminame ir montuojame išskirtinius baldus. Vykdome projektus tiek Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir visoje Lietuvoje, tiek Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje bei kitose užsienio šalyse, kuriose įgyvendiname apie 40 % savo projektų.

Mūsų baldų ekspertų komanda mielai atsakys į visus kilusius klausimus ir padės pasirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkančius gaminius. Pasidalinkite savo vizija ir mes padėsime ją paversti realybe.