Ar kada susimąstome, kiek laiko per dieną praleidžiame ant kėdės? Bene svarbiausia kėdės savybė yra ergonomiškumas – gera kėdė užtikrina patogią sėdinčiojo padėtį. Jeigu kėde naudojasi ne vienas žmogus, ji turi būti patogiai reguliuojama ir pritaikoma kiekvieno naudotojo individualiems poreikiams. Gera kėdė yra ne tik būtina atrama ant jos atsisėdus, bet ir ypatingas interjero akcentas. Svarbu, kad šis baldas derėtų prie interjero, todėl „ArtusLT“ siūlo platų įvairaus dizaino kėdžių asortimentą.

Kėdės – vieni svarbiausių baldų, nuo kurių priklauso, ar įmonės darbuotojai patogiai jausis savo darbo vietoje, o šeimos nariai po gardžios vakarienės norės pasilikti prie stalo ir pasidalinti dienos įspūdžiais. „ArtusLT“ siūlo platų kokybiškų kėdžių asortimentą biurams, namams, kavinėms, laukiamųjų zonoms, konferencijų salėms ir kitos paskirties patalpoms. Nuolat papildome siūlomą asortimentą naujais gaminiais atsižvelgdami į pažangiausias tendencijas baldų pramonėje. Šiuo metu mūsų asortimentą sudaro daugiau kaip 1000 prekių rūšių, iš kurių nesunkiai galima pasirinkti Jūsų individualius poreikius geriausiai atitinkantį gaminį.

Siūlome tokių žinomų įmonių kaip „Nowy Styl“, „Profim“, „Topstar“ gaminius. „Nowy Styl“ yra vienas pirmaujančių baldų gamintojų Europoje, kurio asortimentą sudaro biuro kėdės, kėdės konferencijų salėms, kėdės jaunimui, kavinių, virtuvės, baro kėdės ir daugelis kitų. „Profim“ įmonės specializacija – biuro kėdės, įskaitant vadovų, darbo, lankytojų kėdes, ir suolai. „Topstar“ yra vienas moderniausių biuro ir vaikų kėdžių gamintojų, siūlantis įvairiausius alternatyvius sėdimųjų baldų sprendimus.

Bendradarbiaudami su Europoje pirmaujančiais kėdžių gamintojais, galime pasiūlyti įvairiausius komforto, stiliaus ir dizaino reikalavimus atitinkančius gaminius. Siūlome patogias ir ilgaamžes kėdes renginiams, mokykloms, konferencijoms, biurams, namams ir kitų paskirčių patalpoms. Mūsų asortimentą sudaro vadovų, darbuotojų, lankytojų, poilsio, vaikų ir daugybė kitokios paskirties kėdžių. „ArtusLT“ baldų ekspertų komanda mielai atsakys į Jums iškilusius klausimus ir padės pasirinkti geriausiai individualius poreikius atitinkančius gaminus, kurie užtikrins išskirtinį sėdėjimo patogumą ir taps ypatingu interjero akcentu. Papasakokite savo lūkesčius ir mes juos išpildysime pasiūlydami stilingas ir kokybiškas kėdes už priimtiną kainą.

Reikalinga konsultacija?

+370 (618) 13838

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta! Žinutės išsiųsti nepavyko. Bandykite dar kartą. Įveskite teisingą apsaugos kodą.