Biurų, konferencijų salių, priimamųjų, pasitarimų kambarių, laukiamųjų ir poilsio zonų baldai yra pagrindiniai „ArtusLT“ gaminiai. Nesvarbu, ar ilgametės įmonės patalpose reikia sukurti efektyviam darbui įkvepiančią aplinką šimtams darbuotojų, ar reikalingos vos kelios namus primenančios jaukios darbo vietos perspektyviam startuoliui, o gal nusprendėte daugiau laiko skirti šeimai ir patogią darbo vietą norite įsirengti namuose – mes pasiūlysime optimalų sprendimą. Kiekvienas savo personalu besirūpinantis darbdavys skiria nemažai dėmesio kurdamas patogią ir estetišką aplinką savo įmonės personalui. Darbo vietoje biuro darbuotojai praleidžia kone trečdalį gyvenimo, todėl patogus darbo stalas, kėdė, dokumentų saugojimo spintelės ir kiti biuro baldai užtikrins didesnį pasitenkinimą darbu, geresnius veiklos rezultatus ir darbo efektyvumą.

Mūsų įmonė turi daug patirties ergonomiškų aukštos kokybės biuro baldų projektavimo, gamybos ir prekybos srityje. Nuolat sekame pažangiausias baldų pramonės tendencijas ir visada siekiame jas įgyvendinti siūlomuose gaminiuose. „ArtusLT“ išskirtinį dėmesį skiria kokybei – siekiame kurti ilgalaikę vertę vartotojams, užtikrindami gaminių patikimumą ir patvarumą. Padėsime sukurti vieningo dizaino darbo aplinką, kuri maloniai nuteiks ne tik Jūsų įmonės klientus, bet ir įkvėps darbuotojus siekti geresnių rezultatų. Galime pasiūlyti tiek klasikinio, tiek modernaus dizaino aukštos kokybės baldus, kurių spalvą ir faktūrą galėsite pasirinkti iš plataus asortimento.

Turite išskirtinę biuro patalpų įrengimo idėją? Pasidalinkite ja su „ArtusLT“ ir mes padėsime ją įgyvendinti – pagaminsime nestandartinius baldus. Darbo erdvėms skirti rašomieji stalai, biuro lentynos, kėdės, kiti smulkūs ar stambūs biuro baldai – visa tai mūsų specializacija, todėl galime pasiūlyti puikius individualius poreikius atitinkančius sprendimus už priimtiną kainą. Darbo pobūdis, veiklos sritis, bendras interjero stilius – į visus šiuos ir kitus veiksnius visada atsižvelgiame, siekdami pateikti geriausią pasiūlymą pagal individualų užsakymą. Vykdydami kiekvieną užsakymą, stengiamės pranokti Jūsų lūkesčius ne tik pasiūlydami įkvepiantį biuro baldų sprendimą, bet ir jį įgyvendindami greitai, kokybiškai ir už priimtiną kainą. Pasinaudoję mūsų akcijų metu skelbiamais pasiūlymais, baldus galėsite įsigyti pigiau. Kokybiški biuro baldai yra puiki investicija, motyvuojanti darbuotojus siekti geriausių rezultatų.

Reikalinga konsultacija?

+370 (618) 13838

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta! Žinutės išsiųsti nepavyko. Bandykite dar kartą. Įveskite teisingą apsaugos kodą.